«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

کلپچ مجانی برای بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در مصاحبه با مجله آشپزی ایده آل می گوید:

آشپزی کردنم خیلی حرفه‌ای نیست. اما از پس همه غذاها برمی‌آیم. زمان‌هایی که تنها هستم داخل یخچال فقط فلفل ترشی، شنیتسل، یکی، دو تا سیب و پرتقال و شیر پیدا می‌شود اما وقتی همسرم هست یخچال پر از مواد غذایی است، البته با وضعیت گرانی فعلی، خبری از خریدهای آنچنانی نیست. بیشتر مواقع از سوپرمارکت نزدیک خانه خرید می‌کنیم، اما فکر می‌کنم با ما دوبرابر حساب می‌کند. برای همین تصمیم گرفته‌ایم دیگر از آنجا خرید نکنیم. چون فرصت نداریم که به میادین تره‌بار یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای برویم به ناچار از این سوپرمارکت خرید می‌کنیم، ولی قصد داریم از سال جدید برای خرید خانه برنامه‌ریزی کنیم.

چندوقت پیش به رستوران یکی از دوستان رفتیم. برای ۴نفر ۳پرس غذا سفارش دادیم. داخل هربشقاب هم به اندازه یک گنجشک غذا ریخته بودند. بعد از کلی تعارف مدیر رستوران، صورتحساب ۲۶۰هزارتومانی را دستمان داد. با خودم گفتم، این پول را برای چی پرداخت کنم؟ من هم از شدت ناراحتی همه سیخ‌های کباب سرمیز را برداشتم و با خودم آوردم(!!) معمولا هرجا که غذا را گران حساب می‌کنند، به تلافی، چیزی را به یادگار(!) از آنجا برمی‌دارم و این کار را با رضایت کامل انجام می‌دهم. چند وقت پیش از سرکار به خانه می‌رفتم که به شدت هوس کله پاچه کردم بنابراین به یک طباخی رفتم و یک دلی از عزا درآوردم. موقع حساب کردن دیدم پول ندارم. بعد از کلی عذرخواهی قول دادم که در اولین فرصت پول غذا را پرداخت کنم.

بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>