«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

یه دست کله پاچه کز دادۀ تمیز شده

چند وقت پیش یه دست کله پاچه کز دادۀ تمیز شده خریدیم… البته من که با اکراه، ولی آقاهه کلی دوستش داشت! وقتی هم رسیدیم خونه سریعا دست به کار شد و تمیزترش کرد و حسابی از هر نوع مو و کثیفی احتمالی عاریش نمود و گذاشت توی فریزر… قرار شد بپزم ببریم خونۀ مامان… مامان گفت بیار خودم بپزم اما قبول نکردم… میخواستم برای اولین بار خودم کلپچ بپزم! خیلی دوست نداشتم کله بخوریم! البته این غذاییه که خانوادۀ دو نفرۀ ما زیاد می خوره! به علت علاقۀ زیاد آقاهه و خودم… منتها نگران چکاپ این سری آقاهه بودم… می ترسیدم تریگلیسرید و کلسترولش بالا رفته باشه… اما وقتی جوابا اومد دیگه خیالم راحت شد… و به این اذعان پیدا کردم که واقعا سالم غذا می خوریم! و غذا می پزم… اِهم اِهم! :)

۵شنبه مهمون خونۀ دختردایی بودیم… برای اولین بار… شب خوبی بود… خونشونو دوست داشتم… دستپخت دخترداییم محشر بود… کلی ازش تعریف کردم و به همسرش تبریک گفتم! :)

رسیدیم خونه ۱ گذشته بود… تا به خودم بیام یک و نیم بود… کله نازنین و پاچه های محترم رو گذاشتم توی قابلمه، ادویه های سیندختانه رو اضافه نمودم… شعله رو به حداقل رسوندم و در قابلمه رو گذاشتم و ساعت ۲ و نیم گرفتم خوابیدم… تا صبح هم دو سه باری بیدار شدم از بوی پیچیده توی خونه و بهش سر زدم… ساعت ۱۰ دیگه کاملا پخته بود… آقاهه حسابی تیکه تیکش کرد و بسته بندیش نمودیم و راهی شدیم… و خب… شوهرخواهری که اصلا اهل کلپچ نیست هم پابه پای ما خورد و تعریف کرد و بدینوسیله هم منو خوشحال کردن… البته که خواهری و گلش مثل همیشه لب نزدن :))

- – - – - -

منبع: http://sindokhtane.blogfa.com/post/727

۱ دیدگاه

  1. محمد می‌گه:

    سلام ساایت شما خیلی بهتر از سایت های دیگر است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>