«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

«کلپچ آنلاین» در هفته نامه همشهری جوان

هفته نامه همشهری جوان، در شماره ۴۳۷ خود به تاریخ ۲۳ آذر ۹۲ گزارش و مصاحبه ی کاملی از عوامل و نحوه کار سایت کلپچ منتشر کرد. در این گزارش آمده است:

دلیوری کله پاچه یک ایده جذاب برای همه طرفدارهای کله پاچه است، ایده ای که از ذهن خلاق یک مهندس آی تی خوانده در دانشگاه امیر کبیر بیرون آمده است.

از قدیم وقتی وارد کله پزی می شدیم، آدم های چاق و چله ای پشت دخل نشسته بودند که مشتی سلامت را چواب می گفتند و وقتی بقیه پولت را می دادند دستی به گوشه سبیل شان می زدند و با همان منش لوتی گری حال و احوال می کردند. تا سفارش را بیاورند هم بوی محیط مشاممان را پر می کرد و هم کلی چشمان مان به جمال عکس های چسبیده شده به در و دیوار کله پزی ها روشن می شد. وقت خداحافظی هم آن آقایی که پشت دخل می نشست دستی روی شکمش می کشید و عزت زیاد کشیده ای تحویل مان می داد. اما حالا در دوره ای که کله پزی های گل درشت شهر کلی هزینه می کنند و شعبه شمال و جنوب و شرق و غرب راه می اندازند، یک جوان ترکه ای و قد بلند سر و کله اش پیدا شده و در جواب چند سال درس خواندن در رشته ی آی تی آن هم در دانشگاه امیرکبیر که خروجی هایش ژست و کلاس مهندسی و تجارت الکترونیک می گیرند، درس هایش را در کله پاچه تریت کرده و برای عشق کله پاچه ای ها سایتی راه انداخته که دیگر لازم نیست همه کله سحر از جایشان بلند شوند و بزنند بیرون. سایتی که قرار است برای جوان های کم جست و خیز الان روشی باشد که همین طور پای میز و لپ تاپ شان سفارش دهند و وقتی صبح از خواب ناز بیدار شدند، سفارش را تحویل بگیرند…

hamshahrijavan

hamshahrijavan2

بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>