«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

توقف واردات گوشت گرم + قیمت‌ها

رییس اتحادیه توزیع‌کنندگان گوشت گوسفندی از ثبات قیمت‌ها و افزایش حجم عرضه نسبت به تقاضا خبر داد و گفت: دام سالم و مرغوب در بازار بسیار زیاد است و با کاهش قیمت نسبت به چند ماه گذشته حجم عرضه افزایش یافت.

علیرضا ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: قیمت‌ها در حال ثبات است و دام سالم بیش از نیاز بازار در سطح عرضه وجود دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها گوشت سرد برزیلی و گوشت صنعتی هند وارد می‌شود و واردات گوشت گرم متوقف شده است.

او درباره‌ی برخی گفته‌ها در رابطه با افزایش قیمت دل، جگر و کله پاچه دام بیان کرد: امسال قیمت اعضای قابل استفاده دام از سال گذشته کمتر است و این موضوع به دلیل واردات گوشت گرم بدون این‌گونه اعضای بدن دام است.

ملکی افزود: بازار در حال حاضر به دلیل تقابل با ماه محرم و صفر دچار کاهش تقاضا شده است و این موضوع نیز به دلیل کاهش مراسم‌ها و تعطیلی تالارهای عروسی است.

او یادآور شد: قیمت گوشت مرغوب شقه بدون دنبه برای مصرف‌کننده کیلویی ۲۷ تا ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان و چرخ کرده مخلوط گوشت گوسفندی و گوساله کیلویی ۲۷ تا ۳۰ هزار تومان است.

بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>