«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

کله پاچه، لذیذترین غذا از نظر امیر قطر

مجله” ابزرواتور” طی گزارشی از زندگی شخصی ” حمد بن خلیفه آل ثانی”، امیر سابق قطر چنین نوشته است:” امیر قطر و خانواده‌اش در نزدیکی شهر ساحلی کن در جنوب فرانسه ملکی به وسعت سی هکتار خریداری کرده‌اند تا تابستان را در کمال آرامش بگذرانند، در میان ویلاهای لوکس و استخر و خرید در موناکو.

به گزارش زندگی، صبحانه او کمی جگر غاز با قهوه در زیر آفتاب درخشان جنوب فرانسه است. در حالی که محافظانش در کنار او ایستاده‌اند و کسی هم نمی‌تواند به او یادآوری کند که جگر چرب غاز برای کلسترول خون بالای او مضر است.
او هر روز ساعتی را روی ایوان ویلایش به خوردن صبحانه می‌گذراند و بعد به املاکش سرکشی می‌کند. امسال تابستان امیر سابق قطر کاملا آزاد است. همین دو ماه پیش بود که قدرت را به پسر سی ساله‌اش تمیم واگذار کرد و اکنون به گفته اطرافیانش شور و نشاط بیست سالگی‌اش را بازیافته است. همراه او در تعطیلات تابستانه همسر دومش موزه و هفت فرزندش هستند که معمولا تابستان را با هم می‌گذرانند. اول تابستان که می‌شود هرکدام از هواپیمای اختصاصی خود در شهر نیس به همراه خدمه و چمدان‌های فراوان پیاده می‌شود تا سه چهار هفته‌ای را با پدر بگذرانند. معمولا وزیر امور خارجه قطر که پسر عموی آنهاست و به او لقب برلوسکونی صحرا داده‌اند هم سری به آنها می‌زند.”
” ابزرواتور” در ادامه از مهمانی‌های خانواده سلطنتی قطر نوشته است و اینکه به نظر امیر سابق قطر هیچ غذایی لذیذتر از کله پاچه گوسفند نیست، اما ترجیح می‌دهد در مهمانی‌هایش از مهمانان با غذاهای رسمی‌تری پذیرایی کند.
مهمانان او که زوج‌های سلطنتی اردن، مراکش یا دانمارک و وزاری کشور مکزیک یا میلیاردرهای بزرگ جهان هستند؛ در حالی در ویلای او پذیرایی می‌شوند که خبری از الکل در این مهمانی‌ها نیست.
فقط یک‌بار دومینیک دوویلپن، وزیر امور خارجه فرانسه جرات کرد که شراب درخواست کند و آن وقت بود که راز امیرقطر نزد خانواده‌اش فاش شد. امیر راننده‌اش را نزد کسی فرستاد که شراب‌هایی تولید می‌کند.

بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>