«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

لذت خوردن یک صبحانه فوق العاده؛ (اقتصاد ایران آنلاین)

سایت خبری «اقتصاد ایران آنلاین» در مطلبی نوشت:

http://eghtesadeiranonline.com/vdcaian6y49nmo1.k5k4.html

اقتصاد ایران آنلاین: سامانه ثبت سفارش کله پاچه، توضیحی است که سایت «کلپچ» برای شرح خود درج کرده است. کاربران می‌توانند در آغاز با ثبت آنلاین سفارش و بعد از گرفتن کد اشتراک با اس‌ام اس، کله پاچه صبح روز بعد خود را سفارش دهند تا از کله پاچه‌ای‌های مشهوری مثل «بره سفید»، «لوکس طلایی»، «ساعی»، «قوچ»، «علی بابا» و «حاج عمو» صبحانه آن‌ها خریداری شده و دم در خانه طی ساعت ۶ تا ۹ صبح تحویل شود. در حال حاضر این خدمات تنها در تهران برقرار است و قرار است به نوشته سایت «کلپچ»، در شهرهای دیگر هم برقرار شود.

کله پاچه خور‌ها، ۵ گزینه سفارشی رودرروی خود دارند که «انرژی زا»، «با آب قلم»، «حکمت» (شامل بناگوش) و «چرب» (شامل بناگوش و آب قلم) است و این قلم سفارشات، از ۱۷ تا ۲۳ هزار تومان قیمت دارند.

نظرتان در مورد یک صبحانه مقوی و سالم چیست؟ جهت سفارش این لینک مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>