«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

گیاهخوارها نخوانند! کلپچ، سرویس سفارش آنلاین کله پاچه (پندار)

مجله «پندار، رسانه هنر، ادبیات و زندگی» در گزارش خود درباره سایت کلپچ نوشت:
http://www.pendar.net/story/Kalapch-kallepacheh
کله پاچه خورهای تهرانی دیگر نیازی نیست صبح زود از خانه بیرون بزنند، «کلپچ» آن‌ها با دست و پای خود برای خورده شدن به سراغ آن‌ها می‌آید.

سامانه ثبت سفارش کله پاچه، توضیحی است که این سایت برای شرح خود درج کرده است.

کاربران می‌توانند در آغاز با ثبت آنلاین سفارش و بعد از گرفتن کد اشتراک با اس‌ام اس، کله پاچه صبح روز بعد خود را سفارش دهند تا از کله پاچه‌ای‌های مشهوری مثل «بره سفید»، «لوکس طلایی»، «ساعی»، «قوچ»، «علی بابا» و «حاج عمو» صبحانه آن‌ها خریداری شده و دم در خانه طی ساعت ۶ تا ۹ صبح تحویل شود.  در حال حاضر این خدمات تنها در تهران برقرار است و قرار است به نوشته سایت «کلپچ»، «ان شاالله» در شهرهای دیگر هم برقرار شود.

آش شله قلمکار و حلیم هم در حال حاضر از طریق سایت فروخته می‌شود که گفته شده از حلیم پزی‌هایی مثل «گلپایگانی» و «معنوی» تهیه می‌شود.

کله پاچه خور‌ها، ۵ گزینه سفارشی رودرروی خود دارند که «انرژی زا»، «با آب قلم»، «حکمت» (شامل بناگوش) و «چرب» (شامل بناگوش و آب قلم) است و این قلم سفارشات، از ۱۷ تا ۲۳ هزار تومان قیمت دارند.

 

بسته بندی این محصولات که در سایت تصویر آن درج شده شباهت زیادی به بسته‌هایی دارد که مستر دیزی در ارسال دیزی‌هایش از آن استفاده می‌کند.

 

 

در طراحی این سایت و کاراک‌تر تبلیغاتی آن، از تصویر گوسفندهای دوست داشتنی کارتون «شان دشیپ» استفاده شده است که شاید برای دوستداران این کارتون احساس خوبی نداشته باشد.

بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>